Викрадений Ігор Воронченко, генерал-майор

23 марта 2014, 11:33
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
738

Скільки треба ще втрат, поки ми нарешті змінемо керівництво Мінстерства оборони?

Прочитав повідомлення, що викрадений Ігор Воронченко(генерал-майор, заступник командувача Військово-морських сил ЗС України з берегової оборони - начальник управління військ берегової оборони). 

Я був у нього Центрі управлінь військ берегової оборони 2 тижні тому, 8-го березня, коли об'їзжав військові частини у Криму. 

Генерал-майор Воронченко справив на мене тоді найкраще враження. 

Людина , яка готова віддана боротися, і в той же час реалістично ставивися до оборонного потенціалу українських військ в Криму. 

Ми з ним зідзвонювалися і пізніше. Він розумів те,що не розуміло і не розуміє досі керівництво нашого Міністерства оборони і керівництво держави.

Зараз я набирав номер його телефону і він "поза зоною досягнення". 

Скільки ми ще маємо понести втрат, поки усвідомимо,що 1. Керівництво Мінооборони не компетентне і його треба міняти.2 Кервіництво держави веде незрозумілу і неправильну політику щодо Криму і захисту кордонів нашої держави?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.