На вулиці Грушевського

20 января 2014, 19:27
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
419

Той, хто вважає, що на Грушевського-провокатори, не розуміє до якого стану доведений народ. Прийдіть на Грушевського і поспілкуйтеся з активістами-може тоді зрозумієте, що вони щирі.


Щойно відійшов з Грушевського. По враженнях: 
1. Той, хто стверджує, що на Грушевського-провокатори, той не розуміється на людських емоціях. На Грушевського-ті самі люди, що приходили 2 місяці на Майдан. Тільки вони обізлені, що влада за два місяці не йде на жодні поступки суспільству. Натомість- садистське побиття людей міліцією, активістів в областях ріжуть, а їхні авто-палять, суди однобічні і р
епресивні , плюс ще й останнє "парнокопитне голосування" антидемократичних законів у ВР. Тож терпіння людей надірвалося. Той, хто цього не розуміє, то нехай підійде на Грушевського і поспілкується з людьми. 

2. Відчувається відсутність єдиного центру координації. Натомість колосальна взаємопідтримка. Люди один одного виносять в разі поранення. Медики допомагають. Відчуття братерства.

3.Міліціонери знаходяться на горі( а активісти відповідно-внизу),тому камні, які вони кидають, летить далі. Це слід враховувати, коли плануєш дистанцію.

4.одягайте маски або хоч дихайте через шалики. Навіть мінімальну закриття росту і носу допомагає. Я спочатку дихав через шалик, потім одягнув під нього ще звичайну лікарську маску- кашель звісно все-рівно був, якщо граната розвивалася надто поруч, але все таки мінімальний, і швидко минає. А от очі сльозяться. Краплі я не взяв- і даремно. Тож беріть звичайні лікарські розчиниз собою.

5. Ті, хто під носять на Грушевського їжу діють з метою солідарності. Але вони помиляються. Не варто нести бутерброди на Грушевського, бо люди знімають маску і дихатють повітрям з газом. Тож краще влаштовувати перекус поруч- на Європейській площі наприклад. Щоб всі активісти знали, що вони можуть відійти туди і перекусити.

6.Вперше пожалкував, що не взяв з собою каску. Коли був під колонами на вході до стадіону Динамо, то в мене влучив мліцейській снайпер, що засів за паркани на пагорбі. Я повернувся і гумова куля влучила в бік. З тієї відстані удар геть не сильний(через дві куртки), швидше-як не сильний поштовх.але якби куля влучила у голову- то це інша справа. Тож по можливості беріть голови та каски(наприклад , від велосипеду). Тепер наступне питання- а чому міліцейський снайпер взагалі по мені стріляв? В руках у мене не було каміння чи навіть палки, тож ідентифікувати за цими ознаками він не міг. Тож виглядає, що міліціонери як це не цинічно звучить, діють як в тирі-заради розваги стріляють по мішенях. Тільки тут вони , ці мішені, рухливі і живі. От що думаю з цього приводу: використовуючі гвинтівки, влада переступила табу на використання зброї. Як це відгукнеться, ніхто не може передбачити, але те, що тепер заради само захисту людині легше буде подолати бар'єр використання власної зброі( а у багатьох на руках є мисливська або травматична зброя)- це факт. Чи усвідомлює міліція, що не лише вона вміє стріляти?

7.Бачив, що міліціонери наполегливо розчищали шмат Барикади , і зрештою від колон стадіону їм вдалося розчистити невеликий прохід. Він поки що вузький, але тепер вони мають змогу через нього ви бігати. Очевидно, що роблять вони не даремно-щось планують.
8.лише такі дії, як на Грушевського примусили Януковича йти на переговори. До того, він до них не був готовий. Це до питання, чи даремно такі дії, і чи має право народ на повстання.
9.Бачив багатьох друзів та знайомих. Не називатиму без іхньоі на те згоди. Інші часи-інші правила для соцмереж.Очі трохи перепочили, тож повертаюсь на Грушевського.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.