Клюєву краще самому здатися слідству

15 декабря 2013, 12:28
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
382

Під час допиту в Генпрокуратурі я назвав Андрія Клюєва головним організатором і координатором звірячого побиття студентів на Майдані 30 листопада.

Під час допиту в Генпрокуратурі я назвав Андрія Клюєва головним організатором і координатором звірячого побиття студентів на Майдані 30 листопада. Рекомендував слідчим негайно його допитати й затримати. Під протокол. З підписом.

Не повірили слідчі моїм словам? Не захотіли допитувати? Побоялися затримати високопосадовця, секретаря РНБО? Дозволу на арешт Клюєва не отримали "згори"?

Тепер і голова КМДА Олександр Попов, своїми показами на допиті в ГПУ, так само вказує на Клюєва. Теж під протокол і теж з підписом.

Не вдасться Клюєву ЗА ТАКЕ звірство не відповісти перед Законом. Раніше, чи пізніше - сяде! Краще прийти з повинною і самому здатися слідству.

Андрію Петровичу, Ви ж бізнесмен і добре знаєте: скільки не ходи по супермаркету - на виході каса!


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.