Міноборони пікетують 7000, наступного разу прийде більше, ніж армія налічує

14 декабря 2013, 22:43
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
308

Такого пікету під Міністерством оборони ще не було ніколи, за всю українську історію! Армію люди традиційно поважають, армії довіряють найбільше.

Майдан не дозволить міністру оборони Лебедєву застосовувати армію для виконання поліцейських функцій. Не дозволить переодягати солдат у міліцейську форму і протидіяти Майдану. Вони солдати і захищатимуть народ - мусорами ніякі лебедєві їх не зроблять!

Міністр напевно десь сховався, але слово моє - він почув. Не зупиниться - наступного разу до нього (по нього) прийде вже не 7000, а 200 тисяч людей, більше ніж армія налічує! І зупинить міністра разом із його злочинними наказами!


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.