Він став Майстром, але не доріс до Громадянина?!

12 декабря 2013, 12:37
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
628

Олег Блохін, жива легенда футболу, Майстер із "золотим м'ячем", кумир мільйонів...

Озвучив своє ставлення до Євромайдану.

Страшна печаль: Майдан йому футбольний матч затьмарює, а ще дітей на "йолку" він із-за Майдану не може повести... Побиті владою діти-студенти, розворот країни від Європи - це Блохіна не турбує...

Аж серце рве, як же ж хочеться поспівчувати Майстру:) Не за "йолку", звичайно, за інше поспівчувати: людина прожила цікаве й активне життя - але так і не доросла до Громадянина.

"Печалька..." - в таких випадках жартує мій молодший син. Це я йому ще не розказував, як той же Блохін у велику політику ходив: то з "Громадою" Павла Лазаренка, то за списками КПУ Петра Симоненка... Бо тоді "печалька" було б найлагіднішою реакцію сина:)


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.