Доооовга і напружена ніч позаду. Нові попереду?!

11 декабря 2013, 15:01
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
287

Понад 10 годин на морозі -10-13, у сутичках, з фізичним і нервовим навантаженням. Але - ми таки втримали барикади від нічних атак Беркуту й Гепарду Внутрішніх військ.

Понад 10 годин на морозі -10-13, у сутичках, з фізичним і нервовим навантаженням. Але - ми таки втримали барикади з боку вулиці Михайлівської від нічних атак Беркуту й Гепарду Внутрішніх військ. Понад 1000 спецбійців, оснащених і споряджених, технічно виявилися безсилими проти кількасот наших хлопців. Сила духу й мотивація Громадян перемогли чисельність і натренованість оплічників влади.

Поранених не було. Дісталося, ясна річ, багатьом хлопцям: ушиби, синці, різані рани, порваний об арматуру і колючий дріт одяг... Мої джинси відновленню не підлягають, це точно)

Страху в очах не бачив ні в кого, скоріше - тривогу, рішучість і злість. За одну ніч усі ми, хто стояли пліч-о-пліч на тій барикаді, стали якщо не рідними, то друзями напевно.

Коли вже протистояння стихло, схлинув адреналін, лише тоді у декого голос затремтів і очі стали мокрими - від радості спільної перемоги. Тактичної, локальної, але такої важливої перемоги. Окремим офіцерам Беркуту й Гепарду теж руку потиснув: бачив, як вони прикривали собою і своїх бійців, і декого з нас. Дякую Вам за підтримку листами, дзвінками, смс... Мобілка згасла швидко, тож прочитав їх уже зранку)

Напевно така напружена ніч у нас з Вами не остання. Тож короткий перепочинок - і знову на Майдан!


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.