Два тижні Майдану - ми вже стали іншими!

7 декабря 2013, 09:33
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
469

Майдан триває. Ми ще не знаємо, чим і коли він завершиться. Але...

Кожен день, година, хвилина, секунда Майдану - це емоція, енергія, нерви, зусилля, напруга, сподівання, тривога, біль, співчуття, холод, розчарування, втома, поклик, підйом, падіння, надзусилля, радість...

Майдан триває. Ми ще не знаємо, чим і коли він завершиться. Але...

За ці два тижні Майдан нас уже змінив - ми з Вами стали іншими! Вичавили з себе раба, відчули лікоть одне одного, проявили свої кращі риси людини і громадянина! Це не пафос - це правда!

Ми витіснили з себе байдужість - відчули себе Громадянами, активними й відповідальними, за долю власну і долю країни.

Ми від гасла перейшли до реального відстоювання своїх прав - фактично у режимі on-line і non-stop одночасно.

Ми разом - проти знахабнілих, корумпованих і продажних чиновників, депутатів, прокурорів, суддів...

Ми разом - на Банковій, біля Кабміну, Ради, Генпрокуратури, УБОЗу, суду, СІЗО, біля казарми Беркуту і гуртожитку його родин, під офісами олігархів і на КПП військових частин... Під лікарнями швидкої допомоги і живим ланцюгом навколо автозаків...

Майдан уже зараз - це потужна й дієва самоорганізація Громадян, поява нових громадських ініціатив, формулювання вимог до влади - влади нинішньої і, що важливіше, влади наступної!

Майдан уже зараз - це величезна самовіддача і жертовність сотень тисяч Громадян, це гідність і повага, реальне самоврядування!

На вулиці зараз холодно - а на Майдані тепло, правда?

Рано чи пізно Майдан завершиться, він на площах завершиться - але маємо зберегти Майдан у душі. Тоді при будь-яких вітрах і холодах у нашій країні, в державі Громадян - буде тепло!


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.