Я полковник - не майор

5 декабря 2013, 15:08
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
583

Як Вам і обіцяв, я уже передав Генеральному прокурору Віктору Пшонці депутатське звернення разом із записами радіообміну командирів Беркуту під час підготовки і проведення операції по знищенню Майдану

Як Вам і обіцяв, я уже передав Генеральному прокурору Віктору Пшонці депутатське звернення разом із записами радіообміну командирів Беркуту під час підготовки і проведення операції по знищенню Майдану вночі 30 листопада.

Запис досить об'ємний - 180 файлів. Він посекундно покриває досить тривалий проміжок часу - з 03:46 до 06:03 години ранку. Обривчасті команди-доповіді на фоні шумових завад і мату далеко не всі зрозуміють. Водночас професіоналам із цього запису абсолютно ясно: це не була якась вимушена реакція Беркуту на чиїсь провокації - це заздалегідь спланована операція з чіткою координацією дій окремих підрозділів і груп Беркуту проти мирних громадян.

В разі створення у парламенті Тимчасової слідчої комісії я передам їй ці записи. Ясна річ, вони будуть збережені для наступного Генпрокурора - на випадок, якщо нинішній не забезпечить притягнення до кримінальної відповідальності тих, хто віддавав завідомо злочинний наказ і хто діяв злочинно.

Я не планую оприлюднювати ці кількагодинні записи, з шумами і матом, для широкого загалу. Суть їх зрозуміла, висновки я Вам виклав. Збирати прес-конференції й піаритися на цій темі також не буду. Я полковник - не майор) Дякую Вам за розуміння. 


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.