Моя відповідь - ні!

4 декабря 2013, 19:43
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
409

Дехто з нас захитався (стомився, розчарувався) і пошепки запитує: може, нам уже треба згортати Майдан?

Моя відповідь - ні! Категорично ні! Після звірячого побиття мирних людей Беркутом, після несподіваної відмови від Європи - нам утертися і йти додому?

Не можна, як би влада нас не залякувала! Бо тоді цей страх надовго - не лише батькам, але й дітям дістанеться жити під страхом. Такого допустити не можна.

Вимоги Майдану відомі: міністр Захарченко - втратить посаду, Уряд Азарова - піде у відставку, злочинці у погонах - підуть під суд!

Переконаний, що ми з Вами змусимо владу виконати ці вимоги. Мирно і спокійно змусимо. Не звільнив Захарченка президент? Не звільнила Уряд Рада? Нічого, настане час, власноруч напишуть заяви про відставку - добовольно-прінудітєльно)


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.