Армія - в казармах і в межах Закону

2 декабря 2013, 15:01
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
352

Цей мій пост - у зв’язку з Вашими тривогами і численними повідомленнями про передислокацію армійського спецназу, аеромобільних підрозділів, бронетехніки і т.ін.

Стисло: ситуацію контролюю постійно. З початку Європейського Майдану і до сьогоднішнього моменту усі частини і з"єднання Збройних Сил - у місцях постійної дислокації, жодного наказу про передислокацію, тим більше застосування проти Майдану. Єдине, що зроблено у Збройних Силах (і це правильно) - посилено охорону військових об’єктів, аби унеможливити напади з метою заволодіння зброєю. Окремі випадки переміщення техніки на залізничних платформах - то планові переміщення, не з військових частин, вони пов’язані з плановою роботою ремонтних підприємств. Тож армія - в казармах і в межах Закону.

Інша ситуація у Внутрішніх військах МВС. Там набагато складніше. І набагато небезпечніше. Все, що там планується і робиться, ми також знаємо. В деталях і прізвищах порушників Закону. Комусь потім тюрма на старість, як знахідка буде...


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.