Хлопці, ділити шкуру не на часі - ведмідь ще бігає!

28 ноября 2013, 16:12
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
347

Я так думав, що у Вільнюсі головним і єдино пріоритетним для опозиції буде питання Угоди з ЄС. А не розподіл шкури невбитого ведмедя. Помилився?

Я так думав, що у Вільнюсі головним і єдино пріоритетним для опозиції буде питання Угоди з ЄС. А не розподіл шкури невбитого ведмедя. Помилився?

-----

Українська опозиція виставить трьох кандидатів на президентські вибори у 2015 році, а кандидат, який вийде у другий тур, отримає підтримку всіх опозиційних сил країни, повідомив журналістам лідер опозиційної парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, передає РІА Новости....

«Опозиція буде брати участь у цих виборах, виставить трьох кандидатів у першому турі. Це буде як праймеріз. І той, хто вийде у другий тур, отримає необмежену підтримку всіх опозиційних сил, щоб таким чином виграти вибори у 2015 році», - сказав Яценюк журналістам у Вільнюсі, де відкривається саміт «Східного партнерства».

-----

Що тут сказати? Неадекват - out of track. Якщо вожді опозиції негайно не скоригують свої дії, а їхні партійці й надалі сидітимуть удома - замість того, щоб масово вийти на Європейський Майдан і підтримати студентську молодь - то їм доведеться забути про свої президентські мрії і мантри. Усім трьом.


Запрошую до обговорення у Facebook

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.