"Зірковий вертеп"

23 января 2011, 02:19
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
1990

П'тий щорічний "Зірковий Вертеп".Організатор-МО "Остання Барикада". Учасники: відомі літератори,музиканти,актори,поети,журналісти.

Дякую всім,хто взяв участь у "Зірковому Вертепі"! Дякую "старожилам":Лірнику Сашку,Юрію Стецю,Едуарду Драчу,Євгену Нищуку,Лідії Таран,братам Капрановим,Богдану Бенюку,Артему Полежаці. Дякую "новачкам", які доєдналися до Вертепу цього року:Лесю Подерв'янському,Олександру Ірванцю,Світлані Поваляєвій,Антону Мухарському,Юркові Журавлеві. Дякую Лірникові за сценарій(щорічна робота-можна вже книжицю видавати!:)).Дякую ТопОрекстру за музичний супровід.Дякую команді "Останньої Барикади",яка як і завжди організовувала захід: Окснаі,В'ячеславу,Євгенії,Сергію,Олександру. Дякую журналістам, які висвітлювали подію.Дякую глядачам за оплески та посмішки.Було весело та гостро:).
Ну, а ті,хто дістався до Поствертепної Барикадівської вечірки до обох клубів,думаю, не пошкодували. Зрештою, ми ж відзначали свято , а не панахиду:):)
P.S.А тут можна подивитися відео та фото:

www.youtube.com

http://glavred.info/archive/2011/01/22/233729-2.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.