Черепом Бандери грають у футбол

3 февраля 2011, 10:45
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1070

Безпрограшні матчі Ющенка з Януковичем та Януковича з Тягнибоком

Спочатку Ющенко з Януковичем, тепер Янукович з Тягнибоком грають безпрограшні матчі. В футбол. Черепом Бандери.

Історія, яку протягом останніх років посмертно "пережив" Степан Бандера, наочно показує, що відбувається, коли за популяризацію національних символів беруться руки, які нічого не крали, та голова, яка давно не думала.
Інститут політики та Українське демократичне коло здійснюють моніторинг ставлення наших сучасників до діячів минулого. Кількість людей, які негативно оцінюють діяльність Степана Бандери, за п’ять років президентства Ющенка зросла на 10%.

Ті, хто й без нього вважав Мазепу, Петлюру та Бандеру героями, щоразу викликали Ющенка на біс, а ті, для кого вони були зрадниками й ворогами народу, своїх хибних поглядів так і не зреклися.

Справжня і відверта наруга над пам’яттю Бандери розпочалася саме з указу Ющенка про присвоєння йому звання Героя України.

По-перше, Ющенко записав Бандеру до товариства, в якому чимало справжніх гівнюків, недостойних того, щоби прізвище Бандери стояло з ними в одному ряду.

А, по-друге, Ющенко не погребував перетворити Бандеру на інструмент підтримки Януковича у другому турі.

Указ, додам вже від себе, перед другим туром став мобілізаційним чинником для прибічників Януковича.

Янукович став президентом. Ющенко пішов в небуття. Але гра несподівано продовжилась. Вже коли про указ Ющенка майже забули, адміністрація Януковича несподівано проголосила, що той документ нарешті втратив чинність. Тепер це – вже технологія виведення Тягнибока на роль заздалегідь приреченого на поразку спаринг-партнера Януковича на президентських виборах 2015 року. Але якщо минулого року Янукович отримав пас від Ющенка, тепер він сам дав його Тягнибоку.

А що в цій історії мусив робити Тягнибок? Мовчати? Його реакція передбачувана, й обурення цілком справедливе. Реагувати мусили всі політичні сили, але зусиллями Януковича настав зоряний час Тягнибока.

Технологи Банкової вивели конструкцію на проектну потужність. Тепер вже не лише Захід аплодує Тягнибоку, але й Схід боїться "бандерівської армії", яка вже от-от перейде Дніпро, щоб погнати з України "синьо-жопу банду".

От так і грають черепом Бандери у футбол. Матч безпрограшний для обох сторін.

Тягнибок виграв на Галичині, ініціювавши звернення трьох обласних рад на захист Бандери. А мер Костусєв виграв в Одесі, де міська рада ухвалила резолюцію з прокляттями на адресу Бандери.

Обом добре – і ПР, і "Свободі". Тільки третьому нема спокою навіть на тому світі. Тим більше, якщо він бачить, що формальна боротьба за його добре ім’я стала технологією для закріплення при владі далеко не прихильної до українства політичної сили.

З колонки автора на УП

http://www.pravda.com.ua/columns/2011/02/2/5871335/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.