Реформам Януковича "аплодують" вже не лише люди, а й собаки

15 февраля 2011, 11:35
Владелец страницы
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
2053

Справжні реформатори ніколи не звертають уваги на гавкіт та скавчання тих, кого вони... ето самоє.. реформують...

Днями на одному із веб-ресурсів прочитав чергову крилату фразу від головного коміка ПР Михайла Чечетова: "Народ аплодирует реформам Януковича!" Добре, що не при народі було сказано.

Але реформи вже дійшли і до собак. Пишуть, що ветеринари оголосили страйк. На відміну від Уряду вони люблять собак та інших тварей Божих, тому й протестують проти рішення живодерів з Кабміну заборонити кетамін, який застосовується при операціях на тваринах.      

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/5327532/

І хай собаки хоч повиздихають: справжні реформатори ніколи не звертають уваги на гавкіт та скавчання тих, кого вони ето самоє... реформують.    

Звичайно, ветеринари знайшли би вихід із ситуації, коли б революційні зміни відбулися не заднім числом, коли ті, хто оперував ввечері, ще не знали, що зранку їх вже оголосили злочинцями.

Своїй суці я сказав не хворіти і втішив її тим, що до українців влада ставиться не краще, ніж до лабрадорів. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.