Андрухович, Капранови, Жадан та інші відзначили роковини президентства

25 февраля 2011, 18:50
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
3733

У 2010 році в Україні з‘явилися політичні в‘язні. " Народ, який забуває про солідарність, приречений".

Натомість влада звільняє з ув‘язнення вбивць і мажорів-злочинців. А прокурор грає «Мурку». Як результат, минулого року злочинність в Україні зросла одразу на третину.Ось витяги із звернення:

"Порушено кримінальні справи проти учасників підприємницького протесту – за безглуздим звинуваченням у «вбиванні кілочків» на Майдані.

Дев‘ятеро громадян ув‘язнено за звинуваченнями у спилюванні незаконно встановленого ідола Сталіна, який українським судом визнаний злочинцем і вбивцею мільйонів українців.

До багатьох колишніх чиновників висуваються різноманітні звинувачення. Представники влади ще до вироку суду дають вказівки, хто винний, а хто ні.

У той же час факти сучасного казнокрадства відбуваються на очах у всього суспільства й лишаються показово безкарним.

Натомість влада звільняє з ув‘язнення вбивць і мажорів-злочинців. А прокурор грає «Мурку». Як результат, минулого року злочинність в Україні зросла одразу на третину.

А справжня ціль політичних переслідувань – паралізувати громадянську активність. Щоб люди забули, що саме вони є джерелом влади, які мають конституційне право розпоряджатися нею та вирішувати долю влади на свій розсуд.

Вся відповідальність за відсутність справедливого суду лежить на владі, яка без виборів отримала ті повноваження, які їй не давав народ.

Репресії влади свідчать, що її застарілі страхи досі не подолані. Помщаючись на опонентах, представники влади віддячують за свої мокрі долоньки шість років тому.  

Ми заявляємо, що підтримуємо кожного, хто сьогодні зазнає політичних репресій і утисків – не залежно від колишніх посад чи партійності.

Народ, який забуває про солідарність, приречений.

Тому кожен репресований має отримати дієву політичну, юридичну та іншу підтримку. Найменша можлива підтримка – широкий розголос про кожен випадок політичних переслідувань.

Ненависть перемагається братерством. Сьогодні Україні потрібні не стільки заклики, як приклади. Аморальності й деградації влади суспільство має протиставити максимальну згуртованість".

Вячеслав Брюховецький, Михайло Слабошпицький, Ігор Лосєв, Мирослав Маринович, Василь Овсієнко, Микола Княжицький, Тарас Возняк, Олексій Гарань, Андрій Кокотюха, Микола Рябчук, Сергій Грабовський, Вахтанг Кіпіані, Михайло Гончар, Олександр Палій 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.