Що дозволено Табачнику, того не можна Шкляру

4 марта 2011, 22:41
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
5856

Подвійні стандарти влади. Якби він собі вилаяв галичан, а не росіян, мав би премію в кишені

У "Великій політиці" на "Інтері" обговорювали скандально відомий роман Шкляра, який ледве не став лауреатом Шевченківської премії. Не став, тому що ще зранку Шкляр сказав, що не прийме із рук Януковича гроші, поки міністром освіти працює Табачник. Увечері стало відомо, що глава держави "відцензурував" рішення комітету, і прізвище Шкляра зникло із списку нагороджених, який затверджується президентським указом.

На жаль, роману "Залишенець" я ще не прочитав, але припускаю на підставі дискусії, що розгорнулася навколо нього, що фінансові санкції на автора накладено за неполіткоректні епітети на адресу росіян та євреїв.

Щоб скласти думку щодо обгрунтованості чи безпідставності подібних звинувачень, слід прочитати книжку, але подвійні стандарти влади очевидні і без того. Інакше Януковича давно мали би обурити загальновідомі висловлювання Табачника про галичан, вони мали би стати підставою не лише для звільнення міністра сьогодні, а й для його непризначення ще вчора. Однак,  те, що дозволено Табачнику, Шкляреві - зась. Якби він собі вилаяв галичан, мав би премію в кишені. А так - хай кусає собі лікті.    

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.