УВАГА! Комунальних аптек стало наполовину менше… Кияни-пільговики, Вам заборонили хворіти

17 марта 2011, 18:47
Член Бюджетного комитета
0
2155

Київська медицина дочекалася змін - кардинальних і категоричних...

Мало того, що зарплатня у медиків була не надто високою, якщо можна так сказати, та більше того, - половину комунальних аптек (74 із 140) – закрили.

Працівники аптек – виявилися за бортом. А все тому, що підставою для відмови у продовженні ліцензії є відсутність у аптеках договорів оренди. 

Найбільше від закриття аптек постраждали пільговики, які отримували безкоштовні ліки у мережі комунальних аптечних закладів Комунального підприємства «Фармація».

Закриття вказаних аптек є неприпустимим, оскільки лише в комунальних аптеках є рецептурні відділи, де готують ліки на замовлення та пільгові категорії населення отримують безкоштовні ліки. 

На кінець хочеться сказати тільки одне, такий собі міні висновок: приватні клініки, на відміну від держави, зацікавлені в тому, щоб пацієнти хворіли. І якнайчастіше. Але як хворіти, не приведи Господи, якщо й аптек у Києві стало ще менше?

Дорогі кияни, краще не хворійте!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.