Московському Патріархату викидають швидку

22 марта 2011, 10:57
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
2569

Навіть нехристям очевидно, що це не та ціна, яку має правити Церква за повернення майна. Але чому такої простої істини не можуть зрозуміти пресвяті отці?

Із надр КМДА виплив цікавий документ – "Про передачу Свято-Введенському чоловічому монастиреві УПЦ (МП) у безоплатне користування (позичку) будинку по вул. Московській, 40-в". Така собі невинна назва проекту, виписаного на виконання указу Президента від 21 березня 2002 року "Про невідкладні заходи щодо остаточного подолання наслідків тоталітарної політики... стосовно релігії..."

Все б нічого, та диявол криється в деталях. А деталі полягають в тому, що за зазначеною адресою знаходиться підстанція номер 5 Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф. Їй пропонується пошукати інше місце – якесь, десь та колись.

Це вже не перший випадок і, мабуть, не останній, коли УПЦ МП намагається виставити на вулицю медичний заклад. Навіть нехристям очевидно, що це не та ціна, яку має правити Церква за повернення майна. Але чому такої простої істини не можуть зрозуміти пресвяті отці, у яких запаморочилися голови від надмірно теплих та приязних стосунків із теперішньою владою?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.