Паразитів не цікавить доля носія

9 апреля 2011, 10:28
громадянин
0
20440

Україна сьогодні тяжко хвора. Це визнають всі. Ця хвороба може стати смертельною. Це усвідомлюється більшістю. Проте в питаннях діагностики єдиної позиції немає.

Діагноз банальний. Україна хвора на політичний гельмінтоз. Простіше кажучи, в організмі нашої держави завелись паразитичні черви - глисти.

Будь-яке лікування починається з правильної діагностики. Це сприяє не лише можливості обрати правильне лікування, а й можливості зрозуміти наслідки зволікання з таким. Усвідомлення цього допоможе зрозуміти, що домовитись з глистами неможливо. Вибудувати конструктивний діалог теж.

БІльш того, лише люди, позбавлені власної гідності, будуть налагоджувати діалог з глистами. 

Єдине лікування - повна дегельмінтизація, тобто видалення глистів. Цей процес звичайно не виробить в організму імунітет. Проте сприятиме в подальшому дотриманню політичної гігієни.

П.М. Тут можна підписатись за життя без паразитів http://www.spilnasprava.net.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.