Приєднайся до нової програми Київщина третього тисячоліття

14 апреля 2011, 21:17
Народний депутат України, голова Київської обласної "Батьківщини"
0
729

Я не байдужий, підтримайте і ВИ мою ініціативу та бажання зробити життя легшим та зрозумілим для кожного з Вас!

Останнім часом я дедалі частіше їжджу по Київській області. Дивлячись на ті проблеми, з якими сьогодні щодня стикаються жителі області, я вирішив започаткувати нову програму «Київщина третього тисячоліття» у рамках Всеукраїнської програми Юлії ТИМОШЕНКО.

Це новий проект, нова програма діяльності опозиції. Я хочу запитати у людей, які проживають у містах та селах області які рішення необхідно прийняти владі в першу чергу, що може якісно змінити життя?

Ми сьогодні не опускаємо руки з наріканнями на те, що через рейдерство влади на нашу політичну силу, ми не представлені в Київській облраді, в багатьох районних міських та сільських радах, а починаємо працювати. У нас достатньо сил, потужна команда та гарні фахівці. Наша політична сила на рівні найменшого первинного осередку по всій Київській області почала збір пропозицій, альтернативних рішень до діючого законодавства.

Нова програма започаткована в рамках політико-правової, соціально-економічної, культурно-ідеологічної реформ. На основі зібраних ідей формуватимуться нові законопроекти, які виноситимуться на розгляд Верховної Ради України. Подати свої ініціативи ви можете до партійних організацій «ВО «Батьківщина» у Київській області та до моїх громадських приймалень.

 

м. Васильків, вул. Шевченка, 6, тел.             045-71-2-31-48   

смт. Бородянка, пров. Залізничний, 1, тел.             04577-5-23-42   
м. Обухів вул. Миру, 17 а, тел. 04572, 6-88-00
смт. Іванків,  вул. І.Проскури, 3, тел.             04591-5-50-24    
м. Вишгород, вул. Шолуденка, 6г, тел.             044-221-35-14   
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.