Дубиною по голові. Про очну ставку

20 апреля 2011, 14:22
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1948

Насправді, за його показами слід порушувати кримінальну справу проти Ющенка та Фірташа

Коли вже ГПУ взялася за Тимошенко за показами Олега Дубини, то прокурорам-владоохоронцям слід було вивчити весь масив сказаного колишнім главою "Нафтогазу".

Трохи більше року тому пан Дубина в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" доводив неминучість, терміновість та невідкладність підписання контракту з "Газпромом" від 17 січня.  Більше того, він чітко назвав фізичних та юридичних осіб, які зірвали укладення планової угоди ще до Нового року, які перевели ситуацію у стан форс-мажору, які призвели до зриву домовленостей про доволі низьку ціну на 2009 рік та про трирічну адаптацію України до європейського рівня цін:   "Усе можна було підписати 30 грудня 2008 року, якби не, скажімо так, гра Ющенка з "РосУкрЕнерго". 
За такими показами слід порушувати кримінальну справу не проти Тимошенко, а проти Ющенка й Фірташа.

До речі, вчора один експерт із газових питань доводив мені, ніби кримінаільна справа проти Тимошенко насправді направлена проти Фірташа, оскільки в процесі розслідування неминуче постане питання про події, які передували газовій кризі і про роль РУЕ. Можливо, цей експерт - надто високої думки про вітчизняне правосуддя.    

Хто хоче, будь ласка, моя стаття на УП:

 http://www.pravda.com.ua/columns/2011/04/19/6122138/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.