Влада розпочала процес поділу території України

10 мая 2011, 17:52
громадянин
0
7467

До цього вони готувались давно. В стінах Верховної Ради вже готове законодавче забезпечення.


Ще рік тому Рада прийняла законопроект, що містить прямі механізми руйнування територіальної цілісності України  

Мова йде про проект закону «Про Всеукраїнський референдум» № 6278, що був прийнятий Верховною Радою у першому читанні 3 червня 2010 р..

В законопроекті чітко прописана процедура проведення референдуму про зміну території України. Ініціатори прийняття цього нормативно-правового акту хочуть законодавчо врегулювати можливість порушення територіальної цілісності України на підставі «народного волевиявлення» через всеукраїнський референдум.

Враховуючи методи, що застосовуються діючою владою для вирішення її завдань, а також антидержавні погляди абсолютної більшості її представників, можна стверджувати, що свідомо реалізовується план на територіальний розкол України.

Після "шоу", яке було влаштовано 9 травня у Львові, та умисне нагнітання провладними силами антигалицької істерії, очевидно, що першим кроком до розшматування нашої держави має стати відділення Західної України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.