Міка Ньютон пройшла до фіналу Євробачення і стала Ангелом Європи!

12 мая 2011, 23:50
Владелец страницы
Правник, футуролог, автор книги "Омріяна Україна"
0
4995

Численні закордонні прихильники українки Мікі Ньютон вже охрестили її «Ангелом Європи» за позитивний, ніжний та ліричний виступ. Яким буде фінал?

12 травня на сцені «Євробачення» у Дюссельдорфі Європа побачила справжнього ангела – ним стала українська співачка Міка Ньютон, яка виконала англійською мовою пісню «Angel».

«Численні закордонні прихильники українки Мікі Ньютон вже охрестили її «Ангелом Європи» за позитивний, ніжний та ліричний виступ», – про це заявив у Празі президент Європейської Асоціації Українців Олексій Толкачов.

Номер України на «Євробаченні» вразив, оскільки був підсилений художнім твором Ксенії Симонової – художниці на піску, переможниці українського конкурсу «Україна має талант».

Тепер Міка Ньютон співатиме у фіналі «Євробачення» в Дюссельдорфі 14 травня. Позиція України в черзі виступаючих буде під номером 23 з 25 конкурсантів. Результати залежатимуть від СМС голосування, яке проходитиме відразу після прямого ефіру на телебаченні. Слідкуйте і вболівайте!

Водночас у Європі розгортається громадська кампанія на підтримку Міки Ньютон на «Євробаченні». 27 квітня Європейська Асоціація Українців із центральним офісом в Брюсселі закликала закордонних українців в Європі підтримати 12 та 14 травня Міку Ньютон своїм СМС-голосуванням. Заклик вже підтримали Міжнародна громадська організація «Четверта Хвиля», Українська Світова Інформаційна Мережа, Міжнародне об’єднання «Українська Свобода», Асоціація українців Іспанії «Україна» та численні українці з Франції, Німеччини, Великобританії, Італії, Чехії, Польщі та інших країн Європи. Моральну підтримку українській співачці висловили навіть українці з Канади, які, на жаль, не матимуть можливості голосувати.

Мільйони закордонних українців можуть підтримати Україну своїм СМС голосуванням. Кожен, хто вболіває за Україну, зможе 14 травня під час прямого ефіру «Євробачення» надіслати до 20 СМС на підтримку Мікі Ньютон. Як зазначив президент Європейської Асоціації Українців Олексій Толкачов, «сьогодні успішний виступ Мікі Ньютон у супроводі Ксенії Симонової на «Євробаченні» – це добра можливість покращити міжнародний імідж України. Нехай Європа  дивиться на українські таланти, а не на українських політиків».


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: підтримка,голосування,євробачення,Міка Ньютон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.