"Не пишіть заяв про переведення дітей в "російські" класи"

2 июня 2011, 05:39
Владелец страницы
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1649

"Ми звертаємося до всіх київських учителів і директорів шкіл. Не слухайте Табачника"

Координаційна  рада з питань захисту української мови при Київській міській організації товариства «Меморіал» ім. В. Стуса звернулася до батьків та вчителів Києва із закликом не підтримувати ініціативу Дмитра Табачника про збільшення кількості російськомовних шкіл в українській столиці.

Головний аргумент авторів звернення, серед яких і ваш покірний слуга, полягає в тому, що дитячий садок та школа - це єдине місце, де діти, юнаки та юнки перебуають в україномовному середовищі, та й то лише частково, бо українська мова в україномовних школах є обов'зковою лише під час уроків, а мовою спілкування все одно є російська. Саме вона домінує в усіх сферах громадського життя. 

"Ми особливою мірою звертаємося до тих батьків, у сімях яких спілкуються російською мовою, - зазначають автори звернення. - За сучасних умов у сучасному світі російська мова від ваших дітей «не втече». А ось українську мову, не маючи шкільної практики, вони добре не знатимуть, а, отже не зможуть фахово виконувати обов’язки, наприклад, державного службовця чи адвоката".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.