Журналістам радять ігнорувати судову заборону по Межигіррю

5 июня 2011, 06:03
громадянин
0
2044

....


Рішення суду про заборону акції біля резиденції Януковича Межигірря – нікчемне(в юридичному сенсі цього слова), тобто таке яке не створює жодних правових наслідків. 

Відповідно до ч.2 ст.39 Конституції України обмеження щодо реалізації   права громадян на мирні збори  може  встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку. 

Право громадянина Януковича на відпочинок, який своїм рішенням захищає суддя Панова, очевидно не є ні першим, ні другим. 

Прийнявши таке рішення, суддя Панова, яка є службовою особою, здійснила незаконне перешкоджання організації мирних зборів. Відповідно до ст. 340 Кримінального кодексу України, такі дії кваліфікуються як злочин та караються позбавленням волі на п’ять років.

Висновки очевидні: акцію в понеділок проводити неодмінно, до вимог щодо демонстрації Межигірря додати вимогу щодо притягнення судді Панової до кримінальної відповідальності.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.