Янукович готує приватизацію АЕС

2 июля 2011, 18:54
громадянин
0
3205

Про це свідчать останні кроки уряду...


Як відомо, на початку року пропрезидентська більшість відмовилась продовжувати заборону на приватизацію об'єктів підприємств "Енергоатом"  та "Турбоатом", серед яких і атомні електростанції України. Це безумовно свідчило про намір виставити їх на приватизацію. Проте останні кроки уряду свідчать про те, що цей процес може відбутись набагато швидше, ніж ми уявляємо.

Мова йде про нещодавну пропозицію Кабміну внести Чорнобильську атомну станцію до переліку заборонених до приватизації об'єктів. Про це йдеться в законопроекті уряду «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації» від 24 червня № 8723.
Така заборона має на меті зменшити іміджеві ризики майбутньої приватизації АЕС.

Після аварії на Фукусімі(яка є приватною станцією) питання безпеки  на атомних електоростанціях та посиленого державного контролю за їхньою діяльністю набуло додаткової актуальності. Низка європейських країн(Німеччина та Швейцарія) заявили про свій намір взагалі відмовитись від атомної енергетики. 

На цьому фоні у міжнародної спільноти навряд чи викличе захоплення ідея роздержавлення атомних електростанцій у самому центрі Європи. А наявність у переліку об'єктів, призначених для приватизації, сумновідомого "Чорнобиля" цілком здатне посіяти загальноєвропейську паніку.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.