П'яний Янукович: жертва чи діагноз?

13 июля 2011, 20:27
громадянин
0
7150

Весь Інтернет облетіло відео, де п'яний Віктор Янукович матюкається в центрі столиці...

Знайшлись "сєрдобольниє", які здійняли галас про те, що втручатись в особисте життя сім'ї Президента - неетично, що це занадто, і всіляко засуджувати громадянку, яка знялі і виклала в інтернет відео.
Щодо цього хочу зазначити:
Віктор Янукович-молодший - народний депутат України, державний службовець, якому ми платимо зарплату(в той час, як він не ходить на роботу, а замість цього катається на джипі по національних заповідниках, знищуючи нашу унікальну природу).
Жодних поблажок до "народних обранців" бути не може.
Десакралізація державних службовців- одне з завдань Спільної Справи. 
Ми прагнемо, щоб українці не ховали голови у пісок, як страуси, з яких роблять мешти для В. Януковича-старшого, а усвідомлювали, яке бидло сьогодні керує державою.

N\B

Кодекс України про адміністративні правопорушення

  Стаття 173. Дрібне хуліганство 
Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, -
тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.
 
Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних 
напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді
Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.