Кірєєв порушить кримінальну справу проти Януковича?

1 августа 2011, 12:37
громадянин
0
14382

Відповідно до ст. 4 Кримінально-процесуального кодексу України порушення такої кримінальної справи - це не право, а обов'язок судді. ...Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до судді Печерського суду Родіона Кірєєва з вимогою порушити кримінальну справу за ст. 211 Кримінального кодексу України(Видання нормативно-правових актів або розпорядчих актів, які змінюють доходи і видатки бюджету всупереч встановленому законом порядку) проти Президента Віктора Януковича за нанесення збитків державі у особливо великому розмірі, шляхом підписання ним Закону України No. 8351. Про це заявив на брифінгу в Києві координатор руху Олександр Данилюк.

Цим нормативним актом, всупереч встановленому законодавством порядку, були списані борги підприємств паливно-енергетичного комплексу(абсолютна більшість яких контролюється олігархами з Партії регіонів) перед державним бюджетом на суму понад 24 млрд гривень. В той же час борги громадян перед підприємствами ПЕК списані не були.

"Родіон Кірєєв намагається видати себе за грозу високопосадовців.
Нехай спробує це довести, порушивши кримінальну справу проти діючого Президента. Як це в свій час зробив суддя Василенко, порушивши кримінальну справу проти Президента Кучми. Відповідно до ст. 4 Кримінально-процесуального кодексу України порушення такої
кримінальної справи - це не право, а обов'язок судді", - підсумував Олександр Данилюк. 

Прес-служба Громадянського руху "Спільна Справа"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.