Друзья познаются в беде

2 августа 2011, 14:38
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
3302

Про дивні заяви Яценюка та Гриценка

Класні у Тимошенко союзники. Яценюк в розмові з газетою "День" порадив Янукович... дати їй умовно за халатність.

Гриценко взагалі критикує її за те, що вона захищається, бо, мовляв, своїм захистом підриває європейську перспективу України.

Ось як класно це прокоментував Дмитро Потєхін в блозі на УП: . "Команда Тимошенко, захищаючи свого лідера від переслідувань, теж переходить межі допустимого. Забуваючи про інтереси країни, вона провокує Євросоюз на відмову від підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС," - пише Анатолій Гриценко. -  Насправді ж Тимошенко попросила лідерів країн ЄС про зворотнє: "навіть якщо українська влада у повній мірі не виконає свої домашні завдання, знайти політичну мудрість і підписати до кінця року угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі... Слова "переходить межі допустимого" на адресу Тимошенко нагадали спроби Ландіка виправдати побиття Коршунової і якщо не повністю позбутись провини, то принаймні розділити її з "негідницею"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.