Уряд і гондони

4 августа 2011, 15:59
Владелец страницы
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
10380

Презервативи зникають як гречка

Газета "Сегодня" пише, що з аптек зникають презервативи. Це погана новина. Є і хороша: кажуть, невдовзі з'являться, але, знову недобра звістка, будуть ще дорожчими.

Кабінет Міністрів вирішив запровадити ПДВ на "изделие номер два".  Затія дурна, бо на оподаткуванні кондомів багато грошей не заробиш, не вистачить навіть на керосин для президентського гелікоптера.

А от вірусам імунодефіциту рішення українського уряду - в радість. Для молоді, яким презервативи адресовані в першу чергу як не стільки протизаплідні, скільки інфекційно-профілактичні  вироби, "гумки" стануть ще менш доступними. 

Кондом для студента чи навіть молодого спеціаліста і без того є дорогим, часто фінансово недоступним задоволенням. Але Микола Янович традиційно цікавиться лише цінами на капусту і зовсім байдужий до вартості презервативів.                

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.