Німці витоптують Януковичу та Азарову шлях до Стокгольму

5 августа 2011, 09:55
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
3662

Українська влада просто не вміє користуватися тими можливостями, які для інших країн у боротьбі за знижку є очевидними

Німцям не подобаються умови контракту з «Газпромом».  Вони не вилизують чоботи російському тандему. Вони не торгують територіями. Вони не судять попередника Меркель Шрьодера. Концерн E. ОN, на який, за твердженням «Коммерсанту», припадає 50%  збуту «Газпрому» в Німеччині, звернувся до Стокгольмського арбітражу.

Газета стверджує, що італійська Еdison ще раніше подала позов на російську компанію, але ще до розгляду справи у суді  добилася поступок, в тому числі і щодо формули «бери та плати» (виявляється це не лише для України було придумано), але і щодо внесення додаткових коефіцієнтів у формулу розрахунку ціни. Відтак, базова формула – теж не догма, вона може коригуватися в залежності від поточної конюнктури ринку.

Як бачимо, українська влада просто не вміє користуватися тими можливостями, які для інших країн у боротьбі за знижку є очевидними.

Ясно, що наполягати на свої вимогах до «Газпрому» краще було в умовах літньої спеки. Янукович та Азаров ні про що не змогли домовитись при +30, зате судять ту, яка знайшла вихід із глухого кута при -30.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.