Увімкни аварійку - вимкни Януковича

14 августа 2011, 09:52
громадянин
0
3819

Громадянський рух Спільна Справа закликав автомобілістів у знак протесту проти дій режиму Януковича та встановлення в Україні диктатури в понеділок 15 серпня о 18.00 увімкнути на кілька хвилин аварійні сигнали.

Про це на брифінгу в Києві повідомив координатор Спільної Справи Олександр Данилюк.
 
"Очевидно, що збанкрутілий узурпаторський режим, який
повністю втратив довіру українців, намагається втриматись за рахунок
грубої сили. Причини переслідування опозиціонерів дуже прості.
Регіонали готуються до значного погіршення соціально-економічної
ситуації в країні та прийняття низки непопулярних рішень(серед них застосування підвищених акцизів на паливо з 1 вересня) та сподіваються, що народ не зможе організуватись самостійно,"- заявив він. 
 
"Ми маємо продемонструвати свою солідарність та готовність до самоорганізації. Аварійний сигнал вибраний недаремно. Ситуація в Україні сьогодні дійсно аварійна. Якщо не зупинити режим Україну чекає
катастрофа," - додав лідер руху.
 
Як відомо, Олександр Данилюк є ініціатором створення Автофронту, об'єднання автомобілістів та автоперевізників, яке впродовж цього року досягло відміни імпортного мита та зменшення акцизів на паливо.

Прес-служба Громадянського руху Спільна Справа
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.