Учасників акції 24 серпня ув'язнили без рішення суду

30 августа 2011, 05:29
громадянин
0
1932

Вже понад три доби без рішення суду в ІТТ(ізоляторі тимчасового тримання) знаходяться двоє учасників Маршу Незалежності, що є грубим порушенням ст. 29 Конституції України.

Вони були затримані працівниками міліції в п’ятницю 26 серпня на вул.Хрещатик, навпроти наметового містечка опозиції, розташованого біля Печерського райсуду. Окрім трьох свідків затримання, цей факт сьогодні  підтвердило також джерело в ГУ МВС в м.Києві.

Відомо, що затримані перебувають в одному з ізоляторів тимчасового тримання м.Києва, до них не допускають адвокатів та родичів, не дозволяють передати харчі, одяг чи медикаменти. Не дивлячись на те, що вже пройшло 72 години з моменту затримання, їм досі не вручено вмотивоване рішеня суду про тримання під вартою, як того вимагає ст. 29 Конституції.

Громадянський рух «Спільна Справа» вимагає негайного звільнення затриманих та порушення кримінальної справи по факту незаконного тримання під вартою за ст. 371 Кримінального кодеку України 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.