Спасибо жителям Донбасса за Карабаса Барабаса

6 сентября 2011, 15:35
громадянин
0
6624

Погрози на адресу власника компанії Postprint Дениса Олейника з вимогою припинити друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбаса"

та сьогоднішній наїзд на його офіс співробітників УБОЗ є нічим іншим, ніж протидією законній господарській діяльності, що вчинена службовими особами з використанням службового становища. 
У зв'язку з цим Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою негайно порушити за даним фактом кримінальну справу за ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу України("Протидія законній господарській діяльності"). При цьому ми наголошуємо на необхідності встановлення кінцевого замовника даного злочину.
Крім того, ми плануємо укласти угоду з компанією Postprint на реалізацію вищезазначеної продукції. Впевнені, що футболка в цьому сезоні буде бестселером, адже для розкрутки слогану Адміністрація Президента залучила найкращих бренд-менеджерів з МВС та СБУ. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.