Путін потрапить до книги рекордів Гіннеса за паталогічну схильність до мазохізму

26 сентября 2011, 13:27
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1848

До нього жоден раб на галерах не прагнув подовжити рабство на 12 років

Чотири роки тому Путін, нібито прощаючись з президентством і прагнучи, щоб росіяни оцінили його жертовність на благо Вітчизни, вибивав із співгромадян сльозу, порівнюючи свою роботу із працею невільників-веслярів. "Всі ці вісім років я пахав неначе раб на галерах", - плакався тоді ВВП.

До Путіна, наскільки мені відомо із історії, всі раби намагалися позубтися свого "щастя", і ніхто з них не просився назад, та ще на цілих 12 років. А саме стільки, тобто два терміни поспіль, Путін знову збирається бути президентом.

Який жертовний мазохізм!

А для України це означає вкрай несприятливий прогноз: більше десяти років на чолі Росії стоятиме ворожа до нас людина, яка не визнає права України на державне існування, що підтверджено не лише витоком інформаціЇ, оприлюдненої свого часу "Коммерсантом", але і викриттями "Вікіліксу".    


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.