"Вашінгтон пост": Клінтон закликає владу України дотримуватися демократичних принципів

27 сентября 2011, 09:37
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1066

Сполучені Штати розкритикували арешт Тимошенко, як політично-вмотивований

Про це Державний Секретар США Гілларі Клінтон заявила під час зустрічі з Міністром Закордонних справ України Костянтином Грищенко, передає впливове американське видання «Вашингтон Пост» з посиланням на Асошіейтид Прес.

Клінтон, зокрема, зауважила, що дуже важко будувати демократію в Україні, але додала, що США прагнуть бачити реальні зміни.

Життєво-важливо, щоб влада уникала будь-яких дій, які можуть підірвати демократію, верховенство права або участь у політичному житті країни,» - цитує Держсекретаря США «Вашингтон Пост», додаючи, що коментар Клінтон  був очевидним посиланням на справу Тимошенко.

 Сполучені Штати розкритикували арешт Тимошенко, як політично-вмотивований, та заявили, що він викликає питання щодо відданості України верховенству права, пише «Вашингтон Пост» 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.