Державний борг виплачують за рахунок пенсіонерів та бюджетників(докази)

3 октября 2011, 14:50
громадянин
0
1635

Сигнали, які надходять з усієї України, підтверджують, що затримки в таких виплатах вже мають місце. Найсвіжішим прикладом є ситуація в Сумах...


У відповідь на оптимістичні заяви першого віце-прем'єра Клюєва щодо відсутності підстав для дефолту мусимо відзначити наступне:

Провал низки останніх аукціонів з продажу ОВДП не дозволив уряду залучити в такий спосіб фінансові ресурси, необхідні для погашення та обслуговування наявного внутрішнього боргу. Блокування Держказначейством казначейських рахунків, яке відбувалось з 23 вересня і ймовірно триває досі, вказує на те, що Мінфін розраховується за внутрішнім боргом виключно з доходів державного бюджету. Враховуючи той факт, що дефіцит Пенсійного фонду, який сьогодні є розпорядником всіх соціальних виплат, також перекривається за рахунок Державного бюджету, це може призвести до неможливості уряду вчасно та в повному обсязі виконувати свої соціальні зобов'язання.
Сигнали, які надходять з усієї України, підтверджують, що затримки в таких виплатах вже мають місце. Найсвіжішим прикладом є ситуація в Сумах, де затримані зарплати вчителям та допомога по безробіттю.
Такий підхід, крім того, свідчить про неможливість додаткової емісії національної валюти, у зв'язку з вичерпанням ліміту на друк гривні, встановлений МВФ, та про дефіцит високоліквідних активів в структурі золотовалютного резрву України, про що неодноразово заявляли експерти та українські політики, в тому числі представники Партії регіонів
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.