Азаров і Арбузов імітують попит на свої боргові облігації

4 октября 2011, 18:41
громадянин
0
1200

Сьогодні трапилось диво. Пізно ввечері Мінфіну нарешті вдалось взяти в борг 860 млн. грн. Що правда, для цього треба було запустити нові облігації внутрішньої держпозики з прив'язкою до долара. Проте хто ж зважає на такі дрібниці. Здавалось, все у нас нал

годжується, а зловісна тінь дефолту відсунулась назавжди, але є кілька моментів, які заважають нам радіти разом з панами Ярошенко та Арбузовим.
Зокрема, заважає радіти нам той прикрий факт, що сьогодні о 16.00 НБУ купив у невідомих нам банків облігацій внутрішньої державної позики(звичайних, виражених в гривні) на 1 млрд. грн.
Простими словами: 
1. О 16.00 НБУ на ще мокрий від типографської фарби 1 млрд. гривень викуповує у невідомих нам банків звичайні гривневі ОВДП;
2. О 18.30 невідомі нам банки на 860 млн. свіженьких гривень купують у Мінфіна нових вже виражених в валюті облігацій.
Досвід життя в Україні підказує, що банки в пункті 1 і в пункті 2 - одні й ті ж самі, а долю 140 млн. ми не дізнаємось ніколи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.