В Україні відбудеться операція по примушуванню до демократії

7 октября 2011, 14:32
громадянин
0
1909

Громадянський рух "Спільна Справа" та організація ветеранів Афганістану "Ніхто крім нас" домовились про спільні дії, спрямовані на

 негайний розпуск Верховної Ради та проведення виборів, як того вимагає Конституція 1996-го року.

Наразі організації готують Всеукраїнський Форум громадянського
суспільства, який відбудеться в Києві 14 жовтня. Делегати Форуму
ухвалять резолюцію про необхідність невідкладного розпуску парламенту та приймуть рішення про дату початку Загальнонаціональної Акції по Примушуванню до Демократії. 

В Форумі вже зголосилися взяти участь сотні громадських організацій та ініціативні групи з усієї України.Точний час та місце проведення буде повідомлено пізніше. Бажаючі долучитись до роботи Форуму можуть зголошуватись через офіси організацій.

"Спільна Справа " не відмовляється від інших своїх вимог щодо негайної відставки Президента та законодавчого закріплення права громадян на відкликання будь-якого державного службовця обо колегіального органу та жодним чином їх не звужує, та має намір після розпуску парламенту продовжити боротьбу за повне відновлення конституційного ладу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.