Акцією по розпуску ВР намагаються легалізувати новий виборчий закон

3 ноября 2011, 05:37
громадянин
0
1864

Акцією по розпуску ВР намагаються легалізувати новий виборчий закон.


До Спільної Справи щойно надійшла інформація, що Банкова намагається через псевдоакції, які  проводитимуться сьогодні паралельно з нашими(ті що ініціювали Спільна Справа, Ніхто крім нас та Союз чорнобильців) отримати суспільну легалізацію свого виборчого закону. Для цього будуть  оголошуватись вимоги щодо проведення виборів на виключно мажоритарній основі.
Це - відверта провокація, яка не має нічого спільного з тією вимогою, з якою виходять люди сьогодні по всій країні.
Такою вимогою є негайне проведення виборів до Верховної Ради.
Щодо зміни виборчого закону: парламент, який втратив юридичну легітимність та суспільне визнання,  не має права вносити зміни в порядок формування найважливішого органу держави. Вибори мають відбутись за чинним законом, оскільки кнопкодави не є більше належним суб'єктом законотворення.
Крім того, у випадку невиконання президентом ультиматуму щодо розпуску Верховної Ради сьогодні до 11.00 - акція буде вимагати також негайних виборів президента.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.