Януковичу необхідна термінова медична допомога

4 ноября 2011, 07:16
громадянин
0
2868

Ненадання допомоги може мати катастрофічні наслідки

Відповідно до ст. 108 Конституції України повноваження президента Януковича мають бути припинені тепер також у зв'язку з неможливістю продовжувати їх виконання за станом здоров'я. 
Після його, нічим не підкріплених та спростованих МВС та СБУ, заяв про підготовку збройного повстання - є підстави вважати, що в нього стійкий психічний розлад, за симптоматикою - параноя. 
На хронічність цього захворювання вказують також розмови Януковича з американськими дипломатами, викладені на сайті Вікілікс. В них він скаржився на "людей в чорному", які нібито били його дружину прикладами автоматів та підкидали трупи під колеса автомобіля його сина. 
Необхідно негайно провести примусову медичну експертизу, оскільки подальше перебування психічно хворої людини на посаді Президента України(держави, яка є одним з світових лідерів на ринку зброї та володіє ядерними технологіями) є небезпечним не лише для громадян України, але й для міжнародної безпеки.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.