"Укрзалізницю" використовують для протидії експортерам та аграріям

24 ноября 2011, 15:16
громадянин
0
3762

Це продовження загальної антидержавної позиції уряду Януковича.

Масові відмови "Укрзалізниці" від надання вагонів для перевезення продуктів зернопереробки(мука, висівки, крупи) за кордон призводять до зриву виконання українськими операторами міжнародних контрактів та свідчать про продовження урядом Януковича умисної політики здачі зовнішніх ринків на користь основних конкурентів України - Росії та Казахстану.  

Про змову також свідчить той факт, що для перевезень всередині країни рухомий склад надають без зволікань.

Нагадаємо, що в кінці серпня Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності заявляв про наявність в команді Януковича потужного антиукраїнського зернового лоббі, яке й виступає основним ініціатором різноманітних обмежень, спрямованих на послаблення України на світовому ринку зерна.  Тоді мова йшла про відмову уряду від скасування державних мит на експорт зерна, які призвели до суттєвого зменшення відвантажень. В той же час Росія та Казахстан скасували будь-які мита на експорт та навпаки запровадили дотації своїм експортерам, що ще більш знизило конкурентноздатність українського зерна на міжнародному ринку.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.