Василь Шкляр в Празі

5 декабря 2011, 11:54
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
1593

"Дні української культури у Празі"

"Дні української культури у Празі"

ГО "Мистецьке об’єднання "Остання Барикада"" та ГО "Українська Европейська Перспектива" започатковують довготривалий проект "Дні української культури в Празі".
Сьогодні (5.12.2011) першим відвідає Прагу із рядом виступів відомий український письменник, громадський та політичний діяч, автор резонансного роману "Залишенець. "Чорний ворон" - Василь Шкляр.

P.S.У вересні цього року на запрошення громадських українських організацій Чехії(за ініціативою пані Марії Прокоп'юк) Прагу відвідала делегація Мистецького Об'єднання "Остання Барикада"(кервник-Олесь Доній).

Під час відвідин були укладена домовленость про утворення Чеської філії МО "Остання Барикада"(керівник філії-М.Прокоп'юк).

У приміщенні "Української Європейської Перспективи"(керівник-Богдан Данилишин) відбувся виступ представників "Останньої Барикади"(Олесь Доній та поет Павло Коробчук) перед місцевою українською громадою.

 За ініціативою "Останньої Барикадою" була укладена домовленість про проведення періодичних українських культурно-мистецьких акцій в Празі("Дні української культури в Празі").

При чому, за ідеєю ініціаторів такі виступи мають відбуватися не лише перед представниками української діаспори, а і автохтонному чеському середовищі(університети, культурні центри).

МО "Остання Барикада" бере на себе функцію підбору представників української культури для таких виступів, а "Українська Європейська Перспектива" бере на себе організацію таких виступів у Празі.

 Першим у серії таких періодичних виступів запрошено Василя Шкляра (грудень 2011 р.).

 Для наступних зустрічей проведено переговори та отримані згоди від відомих літераторів та культурних діячів(Іван Малкович, Олександр Ірванець, Лірник Сашко, брати Капранови та інші).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.