Ахметов та фальшива німецька принцеса

13 декабря 2011, 08:18
громадянин
0
4188

DE CAELO IN CAENUM DECIDERE

Вчора, як повідомила його власна прес-служба, Ахметов помпезно зустрівся в Донецьку з "Її Королівською Величністю німецькою принцесою Майєю фон Гогенцоллерн. Як відзначив український олігарх, цей візит є надзвичайно важливим для розвитку стосунків між двома країнами.
Невеличкий екскурс в світову історію: німецька монархія була ліквідована в 1918 році проголошенням Веймарської республіки.
Невеличкий екскурс в історію родини Гогенцоллернів, нащадків німецьких монархів: в 1999 році вже немолодий фон Гогенцоллерн одружився втретє на дівчині з ГДР на ім'я Майя Мейнерт Сінке. Шлюб тривав недовго і незабаром вони розлучились. 
Після розлучення Майя залишила собі прізвище, проте не титул принцеси неіснуючої монархії.
З таким самим успіхом Ринат Ахметов міг би проголосити себе Його Ханською величністю донецьким падишахом.
Враховуючи той абсурд в якому ми живемо - я цьому не здивуюсь. 
Наступним кроком варто чекати встановлення дипломатичних стосунків між князівстовм Монако(200 га, 36 тис. чоловік) та Межигір'ям(140 га, 10 чоловік).
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.