Регіонали хочуть надурити СОТ в інтересах Ахметова і К

15 декабря 2011, 11:49
громадянин
0
1343

Кошти, яких не вистачає на виконання соціальних зобов'язань, фінансування освіти та охорони здоров'я, підуть на підтримку фінансово-промислових груп.

У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект №9373 від 01.11.2011 "Про державну фінансову підтримку експортної діяльності".

Запропонованим законопроектом передбачається створення правових передумов для запровадженняв Україні системи державної фінансової підтримки експорту. 

Попри заяви уряду про те, що цей законопроект має на меті підтримку експорту високотехнологічної продукції, очевидно, що фінансова підтримка передбачена цим законопроектом припаде на продукцію чорної металургії, хімічної та пов’язаних з ними галузей промисловості, а також окремих сировинних ресурсів, які сконцентровані в руках фінансово-промислових груп, близьких до Партії регіонів.


На це також вказує і той факт, що фінансова підтримка, передбачена цим Законом, надаватиметься виключно товарам, включеним до переліку, що затверджуватиметься в ручному режимі Кабінетом Міністрів України.

До такого кроку влада змушена вдатися у зв'язку з необхідністю виконання Україною зобов'язань перед СОТ по скасуванню діючих пільг, які застосовуються для окремих галузей економіки.

При цьому єдиним офіційно визнаним СОТ та діючим механізмом державної підтримки експорту є страхування та кредитування експорту

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.