Попова і Черновецького притягнуть до відповідальності

20 декабря 2011, 15:02
громадянин
0
1051

Порушення тривають більше року.

Київський міський голова Л. Черновецький та голова КМДА О. Попов відмовились зустрічатись з активістами громадянського руху "Спільна Справа", не дивлячись на те, вони попередньо записались на його особистий щомісячний прийом. На зустрічі мали обговорюватись питання систематичного порушення київською міською владою права громадян на проведення мирних зборів.
Така відмова є грубим ст. 22 Закону України "Про звернення громадян", якою передбачений обов'язок посадовців проводити такі особисті прийоми. 
У зв'язку з цим активісти "Спільної Справи" мають намір звернутись до Адміністративного окружного суду м. Києва з вимогою зобов'язати посадовців провести таку зустріч. 
Також представники руху звернулись до прокуратури м. Києва з вимогою притягнути Черновецького та Попова до адміністративної відповідальності(ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення) за порушення Закону України "Про звернення громадян". 
За інформацією, яка надана джерелом в КМДА, ні Черновецький, ні Попов більше року не проводять особисті прийоми.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.