Активістів "податкового" Майдану судитиме суддя, що амністовує мажорів-убивць

21 декабря 2011, 08:36
громадянин
0
1952

На відміну від вбивць, хлопцям на милість Феміди розраховувати не доводиться. За встановлення наметів вони можуть отримати до 5 років позбавлення волі.


Справу активістів "податкового" Майдану, яких судять за пошкодження гранітного покриття Майдану Незалежності, тепер буде розглядати суддя Шевченківського райсуду Києва Володимир Бугіль. Справу йому передали цими днями, після того як її майже рік вів суддя Євген Сидоров.

Про це повідомив один з підсудних, активіст громадянського руху «Спільна Справа», комендат наметового містечка підприємців у листопаді-грудні 2010 р. Олег Ахтирський.

Володимир Бугіль – це той самий суддя, який 25 листопада 2011 р. амністував помічницю судді одного з київських судів Наталію Соловей, яка у червні 2011 р., не справившись з керуванням джипом «Мерседес», вбила, розчавивши об стіну будинку, матір 3-х дітей Світлану Тетеревкову

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.