Ми вам не заздримо

22 декабря 2011, 19:11
Політик
0
1697

Гортаю останній "Фокус"... Дуже-дуже цікава стаття "Трубку положь" про те, як нас з вами слухають, коли ми цього не хочемо.

Гортаю останній "Фокус"... Дуже-дуже цікава стаття "Трубку положь" про те, як нас з вами слухають, коли ми цього не хочемо. 
Власне, те що слухають - не новина. Нехай слухають, може порозумнішають. Шокувала інша інформація: лише вінницька філія "Київстар" видає 700 офіційних(!) дозволів на зняття інформаціі. А тепер увага - це на місяць!!! 
Скільки таких філій - нехай 26 (хоча їх на порядок більше), помножте і вийде понад 18 тисяч санкціонованих дозволів на місяць. А тепер іще раз помножте на 12 - виходить майже 300 тисяч на рік! А тепер помножте на 2, бо слухають розмову, а це щонайменше двоє. 
Отже, виходить, що лише офіційно (скільки не офіційно один Хорошковський знає) слухають щонайменше понад півмільйона нас! Але найбільш прикре те, що слухати вони, то слухають, але ж, глухуваті та не чують. А дарма. Варто прислухатись! Може б почули тоді: "ми вам не заздримо" )
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: коррупция,мораль,Общество,свобода выбора,политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.