Про Кісєльова, Femen, Білорусь і Тимошенко

25 декабря 2011, 08:47
громадянин
0
4175

"Большая политика" остаточно перетворилась на "Большую Стирку"

Громадянський рух "Спільна Справа" вважає провокацією проти себе передачу Євгєнія Кісєльова "Велика Політика" на телеканалі Інтер від 23-го грудня та вимагає від її ведучого публічних вибачень та спростування. 
Олександр Мандич, який брав участь в дискусії з представниками жіночого клубу "Femen" щодо реальності їхніх пригод в Білорусії, не є і ніколи не був активістом "Спільної Справи", як це неодноразово заявляв впродовж передачі Євгєній Кісєльов. 
"Спільна Справа" взагалі не була повідомлена про тему цієї передачі і не делегувала на неї своїх представників. Більш того, якби ми навіть були повідомлені, ми б в жодному випадку не брали б участь у цьому фарсі, єдина мета якого була говорити про щось інше, а не про провалену Януковичем євроінтеграцію, рішення Апеляційного суду по справі Тимошенко, яке було винесене в п'ятницю, та про зірвані газові перемовини.
Те, що відбувалось у Кісєльова в п'ятницю свідчить про те, що передача остаточно змінила свій формат, тому тепер вона має називатись не "Большая политика", а "Большая Стирка", ведучим якої має стати Малахов.
Олександр Мандич готовий публічно підтвердити, що він не представлявся ні Кісєльову, ні персоналу передачі представником "Спільної Справи", а просто зазначив, що брав участь у Податковому майдані та проходить по кримінальній справі за встановлення наметів разом з іншими учасниками.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.