Регіонала спіймали на підкупі київських виборців(фото)

27 декабря 2011, 15:28
громадянин
0
2015

"Космічні" технології на службі фальсифікаторів.

В рамках моніторингу підготовки парламентських виборів активістами громадянського руху "Спільна Справа" виявлено прямий підкуп виборців, який здійснюється народним депутатом від Партії регіонів Максимом Луцьким(кумом міністра освіти Дмитра Табачника). 
Підкуп організовано в Солом'янському районі м. Києва, де буде знаходитись мажоритарний округ, по якому Луцький планує обиратись на парламентських виборах.
З метою отримання прихильності виборців безкоштовно поширюються ліки, на упаковці яких розміщено фото самого Максима Луцького та напис "Безкоштовно від Максима Луцького".
Підтвердження цієї інформації можна знайти на офіційному сайті Максима Луцького, де розміщені фотографії ліків(http://lutskyi.kiev.ua/ua/foto5/80.html)
За інформацією, яку надали місцеві пенсіонери, поширенням ліків займаються члени "Блоку Леоніда Черновецького", які раніше розносили щомісячні харчові пайки.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.